For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 24, 2020

Matchday 3 RoPS Rovaniemen Palloseura 3:00 PM FC Inter Turku FC Inter
  SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 3:30 PM FC Honka FC Honka
  FC Lahti FC Lahti 3:30 PM IFK Mariehamn IFK Mariehamn
Matchday 30 SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 5:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  1.SC Feucht 1.SC Feucht 5:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  TSV Ampfing TSV Ampfing 5:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos 5:30 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
Matchday 26 TSV Klausdorf TSV Klausdorf 5:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
Matchday 25 VSV Hedendorf VSV Hedendorf/Neukloster 5:30 PM SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Heeßeler SV Heeßeler SV 4:30 PM TSV Godshorn TSV Godshorn
Matchday 28 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 5:30 PM 1.FC Normannia Gmünd Normannia Gmünd
Matchday 29 FC Körle FC Körle 5:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
Matchday 25 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 5:30 PM SV Warnemünde SV Warnemünde
Matchday 29 FSV Barleben FSV Barleben 1911 5:30 PM VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
  RW Thalheim SG Rot-Weiß Thalheim 5:30 PM Einheit Wernigerode FCE Wernigerode
Matchday 25 SV Weil SV Weil 4:30 PM SC Lahr SC Lahr
Matchday 26 Al-Fateh Al-Fateh 6:40 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 6:50 PM Al-Ittihad Jeddah Ittihad
  Al-Raed Al-Raed 7:00 PM Al-Shabab Riyadh Shabab
Matchday 1 Stjarnan Stjarnan Gardabaer 7:15 PM Fylkir Reykjavík Fylkir
Matchday 29 Newcastle Newcastle United Jets 9:30 AM Western United FC Western United
Matchday 6 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 9:00 AM Gangneung City Gangneung City
Matchday 25 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 5:10 PM SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 5:10 PM SV Horn SV Horn
 
SV Ried SV Ried 5:10 PM FC Blau Weiss Linz Blau Weiss Linz
  FC Liefering FC Liefering 5:10 PM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  SV Lafnitz SV Lafnitz 5:10 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 5:10 PM SKU Amstetten SKU Amstetten
  FAC Floridsdorfer AC 5:10 PM Young Violets Austria Wien Young Violets
Matchday 10 Drogheda United Drogheda United FC 6:45 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
  UCD University College Dublin 6:45 PM Wexford FC Wexford FC
  Athlone Town Athlone Town AFC 6:45 PM Galway United FC Galway United
  Bray Wanderers Bray Wanderers 6:45 PM Cabinteely FC Cabinteely
Matchday 8 Tanjong Pagar Tanjong Pagar United 12:30 PM Balestier Khalsa Balestier Khals
Matchday 35 AS Nancy AS Nancy-Lorraine 6:00 PM SM Caen SM Caen
  Clermont Foot Clermont Foot Auvergne 63 6:00 PM Grenoble Foot 38 Grenoble
  Rodez AF Rodez AF 6:00 PM ES Troyes AC Troyes
  Guingamp EA Guingamp 6:00 PM Paris FC Paris FC
  FC Sochaux FC Sochaux-Montbéliard 6:00 PM LB Châteauroux LB Châteauroux
  FC Le Mans FC Le Mans 6:00 PM AC Le Havre AC Le Havre
  Valenciennes FC Valenciennes FC 6:00 PM AJ Auxerre AJ Auxerre
  AC Ajaccio AC Ajaccio 6:00 PM FC Chamois Niort FC Niort
  FC Lorient FC Lorient 6:00 PM US Orléans US Orléans
  FC Chambly FC Chambly 6:00 PM RC Lens Lens
Matchday 37 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 6:00 PM SC Telstar Telstar
  MVV Maastricht MVV Maastricht 6:00 PM NAC Breda NAC Breda
  Utrecht U21 FC Utrecht U21 6:00 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 6:00 PM FC Den Bosch FC Den Bosch
  FC Volendam FC Volendam 6:00 PM FC Eindhoven FC Eindhoven
  Roda JC Roda JC Kerkrade 6:00 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
  FC Dordrecht FC Dordrecht 6:00 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
  TOP Oss TOP Oss 6:00 PM NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  PSV U21 PSV Eindhoven U21 6:00 PM Almere City FC Almere City
  Helmond Sport Helmond Sport 6:00 PM AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
Matchday 35 Dundee FC Dundee FC 6:05 PM Dundee United FC Dundee United
Matchday 31 FC Winterthur FC Winterthur 10:00 PM FC Schaffhausen FC Schaffhausen
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 10:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 10:00 PM FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 10:00 PM FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Vaduz FC Vaduz 10:00 PM FC Aarau FC Aarau
Matchday 28 Fremad Amager BK Fremad Amager 5:00 PM Nyköbing FC Nyköbing FC
  HB Köge HB Köge 5:00 PM Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 2 MYPA Myllykosken Pallo -47 4:30 PM Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 24 Allerheiligen SV Allerheiligen 5:00 PM Union Gurten Gurten
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 5:00 PM FC Wels FC Wels
Matchday 30 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 4:30 PM FC Memmingen FC Memmingen
  SV Schalding SV Schalding-Heining 4:30 PM TSV Buchbach TSV Buchbach
Matchday 31 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 5:30 PM Hamburger SV II Hamburger SV II
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 4:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  TuS Osdorf TuS Osdorf 5:30 PM Concordia Hamburg Concordia
  Hamm United Hamm United FC 5:30 PM SC Victoria Hamburg SC Victoria
  HSV III Hamburger SV III 6:00 PM TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  FC Süderelbe FC Süderelbe 6:00 PM TSV Sasel TSV Sasel
Matchday 30 TSV Großbardorf TSV Großbardorf 4:30 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  ASV Cham ASV Cham 5:00 PM Würzburger FV Würzburger FV
Matchday 25 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 5:30 PM Tennis Borussia Berlin TeBe Berlin
  Inter Leipzig FC International Leipzig 5:00 PM FC Eilenburg FC Eilenburg
Matchday 19 Stade-Payerne FC Stade-Payerne 6:15 PM CS Romontois CS Romontois
Matchday 6 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 9:00 AM Ho Chi Minh City FC HCM City
  Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 10:00 AM Quang Nam FC Quang Nam FC
  Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol 10:00 PM FK Dordoi Bishkek Dordoi Bishkek
Matchday 27 Sanat Naft Sanat Naft FC 10:00 PM Shahr Khodrou FC Sh Khodrou
  FC Nassaji M. FC Nassaji Mazandaran 10:00 PM Persepolis FC Persepolis
  Pars Jam Pars Jonoubi Jam 10:00 PM Shahin Bushehr FC Shahin Bushehr
  Saipa FC Saipa FC 10:00 PM Machine Sazi Tabriz Machine Sazi
  Nettelnburg/A. SV Nettelnburg/Allermöhe 5:00 PM Klub Kosova Klub Kosova
  FC Voran Ohe FC Voran Ohe 5:30 PM Düneberger SV Düneberger SV
  Oststeinbek Oststeinbeker SV 5:30 PM SC V/W Billstedt V/W Billstedt
  Rahlstedter SC Rahlstedter SC 6:00 PM FTSV Altenwerder Altenwerder
Matchday 28 Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 6:00 PM Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
Matchday 11 Brothers Union Brothers Union 10:00 AM Sheikh Jamal Dhanmondi Sheikh Jamal

Select date

Player birthdays

Coach birthdays