For using this site, please activate JavaScript.

Matches May 2, 2020

Matchday 32
FC Augsburg FC Augsburg 1:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Union Berlin 1.FC Union Berlin 1:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:30 PM FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 1:30 PM Bayern Munich Bayern Munich
 
RB Leipzig RB Leipzig 1:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
SC Freiburg SC Freiburg 1:30 PM Hertha BSC Hertha BSC
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 11:00 AM SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 11:00 AM 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 11:00 AM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 11:00 AM SV Sandhausen SV Sandhausen
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 11:00 AM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
Hannover 96 Hannover 96 11:00 AM FC St. Pauli FC St. Pauli
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 11:00 AM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Hamburger SV Hamburger SV 11:00 AM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 11:00 AM VfL Bochum VfL Bochum
Matchday 36
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 12:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 12:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 12:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 12:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 12:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 12:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 12:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 12:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 12:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
 
SV Meppen SV Meppen 12:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
  Newcastle Newcastle United 2:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
 
Leicester Leicester City 2:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  West Ham West Ham United 2:00 PM Watford FC Watford
 
Chelsea Chelsea FC 2:00 PM Norwich City Norwich
 
Southampton Southampton FC 2:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Everton Everton FC 2:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Burnley Burnley FC 2:00 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
 
Crystal Palace Crystal Palace 2:00 PM Manchester United Man Utd
 
Man City Manchester City 2:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Arsenal Arsenal FC 2:00 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 35 Toulouse FC Toulouse 6:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Montpellier HSC Montpellier 6:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  SCO Angers SCO Angers 6:00 PM Stade Rennais FC Stade Rennais
  Paris SG Paris Saint-Germain 6:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  OGC Nice OGC Nice 6:00 PM FC Nantes FC Nantes
  Dijon FCO Dijon 6:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
  SC Amiens SC Amiens 6:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Monaco AS Monaco 6:00 PM FC Metz FC Metz
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 6:00 PM Olympique Marseille Marseille
  LOSC Lille LOSC Lille 6:00 PM Stade Reims Reims
Matchday 30
Austria Vienna Austria Vienna 3:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 3:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
WSG Tirol WSG Tirol 3:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
Matchday 28 Orenburg FK Orenburg 11:00 AM FK Rostov Rostov
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:30 PM FK Ufa Ufa
  Arsenal Tula Arsenal Tula 4:00 PM FK Tambov Tambov
Matchday 32
FC Luzern FC Luzern 10:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
Servette FC Servette FC 10:00 PM FC Basel 1893 FC Basel
 
FC Sion FC Sion 10:00 PM FC Lugano FC Lugano
 
FC Thun FC Thun 10:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Zürich FC Zürich 10:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 9 CFR Cluj CFR Cluj 10:00 PM FC Botosani FC Botosani
  Gaz Metan Gaz Metan Medias 10:00 PM FCSB FCSB
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 10:00 PM CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Matchday 32 Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 11:30 AM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 11:30 AM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 11:30 AM Boluspor U19 Boluspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 11:30 AM Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 11:30 AM Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 11:30 AM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 11:30 AM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 11:30 AM Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 11:30 AM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 8 FK Oleksandria FK Oleksandria 10:00 PM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 10:00 PM Zorya Luhansk Zorya Luhansk
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 10:00 PM Desna Chernihiv Desna
Matchday 30 Litex Lovetch FC Litex Lovetch 10:00 PM Lokomotiv Sofia Lok. Sofia
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 10:00 PM Hebar Pazardzhik Hebar P.
  Septemvri Sofia Septemvri Sofia 10:00 PM PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  Neftochimik Neftochimik Burgas 10:00 PM CSKA 1948 CSKA 1948
  Strumska Slava Strumska Slava 10:00 PM PFC Montana PFC Montana
  Kariana Erden Kariana Erden 10:00 PM PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
  Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 10:00 PM OFK Pomorie Pomorie
  C. Balchik Chernomorets Balchik 10:00 PM FK Botev Galabovo B. Galabovo
Matchday 34 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 3:00 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Bravo NK Bravo 3:00 PM NK Maribor NK Maribor
  NK Celje NK Celje 3:00 PM NK Triglav Kranj NK Triglav
  Tabor Sezana NK Tabor Sezana 3:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NS Mura NS Mura 3:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 31 Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 10:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Ferencváros Ferencvárosi TC 10:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Debrecen Debreceni VSC 10:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 10:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 10:00 PM Paksi FC Paksi FC
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 10:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
Matchday 7 Michalovce MFK Zemplin Michalovce 3:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  MSK Zilina MSK Zilina 3:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 3:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  FC Nitra FC Nitra 3:00 PM FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  SKF Sered SKF Sered 3:00 PM FK Pohronie Pohronie
  FK Senica FK Senica 3:00 PM AS Trencin AS Trencin
Matchday 31 Kickers Selb Kickers Selb 1:00 PM SV Mitterteich SV Mitterteich
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 1:00 PM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 2:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  SV Schwaig SV Schwaig 2:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 2:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  TSV Kornburg TSV Kornburg 2:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 12:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 1:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 2:00 PM SV Friesen SV Friesen
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 2:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 2:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  TG Höchberg TG Höchberg 2:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  FC Coburg FC Coburg 2:00 PM SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
  ASV Dachau ASV Dachau 11:00 AM 1.FC Passau 1.FC Passau
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 12:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  FC Unterföhring FC Unterföhring 12:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  FC Töging FC Töging 12:30 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 1:00 PM TSV Kastl TSV Kastl
  TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen 1:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
Matchday 27 TSV Travemünde TSV Travemünde 12:00 PM SG Neustrand SG Neustrand
  SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel 12:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  Phoenix Kisdorf SSC Phoenix Kisdorf 12:00 PM TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  SVT Neumünster SVT Neumünster 1:00 PM FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 26 Rotenburger SV Rotenburger SV 2:00 PM FC Verden 04 FC Verden 04
Matchday 24 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 12:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 1:00 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Neustadt/Spree LSV Neustadt/Spree 1:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 1:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 1:00 PM Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 1:00 PM SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Schott Jena SV Schott Jena 11:30 AM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 12:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 1:00 PM Eintracht Sondershausen Sondershausen
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:00 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg 1:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:00 PM FC Thüringen Weida Thüringen Weida
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 1:00 PM TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 1:00 PM SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 29 TSG Backnang TSG Backnang 12:00 PM TSV Essingen TSV Essingen
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 1:00 PM TSV Berg TSV Berg
  FSV Hollenbach FSV Hollenbach 1:30 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  SV Fellbach SV Fellbach 1:30 PM TSG Tübingen TSG Tübingen
Matchday 30 Hünfelder SV Hünfelder SV 1:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 1:30 PM SG Bad Soden SG Bad Soden
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 2:30 PM OSC Vellmar OSC Vellmar
Matchday 26 Anker Wismar FC Anker Wismar 12:00 PM SV Pastow SV Pastow
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 12:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  SV Warnemünde SV Warnemünde 12:00 PM Grimmener SV Grimmener SV
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 12:00 PM Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Penzliner SV Penzliner SV 12:00 PM Malchower SV 90 Malchower SV
Matchday 30 Blau-Weiß Dölau SV Blau-Weiß Dölau 1:30 PM Fortuna Magdeburg Fort. Magdeburg
Matchday 26 FC Waldkirch FC Waldkirch 1:00 PM SV Weil SV Weil
  Kehler FV Kehler FV 07 1:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SC Lahr SC Lahr 1:30 PM SV Endingen SV Endingen
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 2:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
Matchday 10 Philadelphia Philadelphia Union 10:00 PM FC Cincinnati Cincinnati
  Montreal Impact Montreal Impact 5:00 PM Orlando City SC Orlando City SC
  Toronto FC Toronto FC 7:00 PM Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Timbers Portland Timbers 7:30 PM Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Sounders FC Seattle Sounders FC 9:30 PM D.C. United D.C. United
Matchday 12 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 6:00 AM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
  Gamba Osaka Gamba Osaka 10:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Matchday 8 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 3:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  Fujieda MYFC Fujieda MYFC 3:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3:00 AM Fukushima United Fukushima Utd.
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe 3:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 4:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 5:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
Matchday 13 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 5:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Omiya Ardija Omiya Ardija 5:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 5:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 5:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 6:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 6:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
Matchday 7 Honda Lock Honda Lock 4:00 AM Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
  Verspah Oita Verspah Oita 4:00 AM Honda FC Honda FC
  Nara Club Nara Club 4:00 AM Tokyo Musashino City Musashino City
Matchday 27 Shabab Al-Shabab Riyadh 6:50 PM Abha Club Abha
  Al-Hazm Al-Hazm 7:00 PM Al-Fateh Al-Fateh
Matchday 2 KR Reykjavík KR Reykjavík 5:00 PM HK Kópavogs HK Kópavogs
Matchday 1 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:00 PM UMF Afturelding Afturelding
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 2:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
  Fram Reykjavík Fram Reykjavík 2:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
  ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 2:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
  Thór Thór Akureyri 4:00 PM UMF Grindavík Grindavík
Matchday 10 Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 1:00 PM FK Riteriai Riteriai
Matchday 7 Yangju Citizen Yangju Citizen 4:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 5:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Mokpo City Mokpo City 5:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
  Changwon FC Changwon FC 5:00 AM Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
  Cheonan City Cheonan City 5:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 5:00 AM Gangneung City Gangneung City
  Gimhae FC Gimhae FC 9:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
  Goyang Citizen Goyang Citizen 4:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  Siheung City Siheung City 5:00 AM Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Jinju Citizen Jinju Citizen 5:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 5:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
  Icheon Citizen Icheon Citizen 5:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 5:00 AM Seoul Jungnang FC Seoul Jungnang
Matchday 10 Seongnam FC Seongnam FC 7:00 AM Incheon United Incheon Utd.
  Busan IPark Busan IPark 9:00 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
Matchday 28 NK Bilje Vitanest Bilje 3:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  NK Dekani NK Dekani 3:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Fuzinar NK Fuzinar 3:00 PM NK Dravograd NK Dravograd
  NK Radomlje NK Radomlje 3:00 PM ND Gorica ND Gorica
  NK Rogaska NK Rogaska 3:00 PM FC Koper FC Koper
  NK Brda NK Brda 3:00 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Krsko NK Krsko 3:00 PM NK Drava Dakinda Ptuj Drava Ptuj
  NK Krka NK Krka 3:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
Matchday 6 Toronto FC II Toronto FC II 11:00 PM Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 36 Stranraer Stranraer FC 2:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Clyde FC Clyde FC 2:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
  Dumbarton FC Dumbarton FC 2:00 PM Montrose FC Montrose
  Falkirk FC Falkirk FC 2:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
  Peterhead FC Peterhead FC 2:00 PM East Fife FC East Fife
Matchday 26 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 5:10 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 5:10 PM SV Ried SV Ried
  FC Liefering FC Liefering 5:10 PM SC Austria Lustenau A. Lustenau
  FC Dornbirn FC Dornbirn 5:10 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
  Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 5:10 PM SV Horn SV Horn
  SKU Amstetten SKU Amstetten 5:10 PM Floridsdorfer AC FAC
  Young Violets Young Violets Austria Wien 5:10 PM Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
Matchday 46 Luton Luton Town 11:30 AM Blackburn Rovers Blackburn
  Millwall Millwall FC 11:30 AM Huddersfield Town Huddersfield
  Birmingham Birmingham City 11:30 AM Derby County Derby
  Brentford Brentford FC 11:30 AM Barnsley FC Barnsley FC
 
West Brom West Bromwich Albion 11:30 AM Queens Park Rangers QPR
  Nottm Forest Nottingham Forest 11:30 AM Stoke City Stoke City
  Wigan Wigan Athletic 11:30 AM Fulham FC Fulham
  Bristol City Bristol City 11:30 AM Preston North End Preston NE
  Reading Reading FC 11:30 AM Swansea City Swansea
  Cardiff Cardiff City 11:30 AM Hull City Hull City
  Leeds Leeds United 11:30 AM Charlton Athletic Charlton
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 11:30 AM Middlesbrough FC Middlesbrough
Matchday 36 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 2:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC 2:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Annan Athletic Annan Athletic FC 2:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Brechin City Brechin City FC 2:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Cove Rangers Cove Rangers FC 2:00 PM Stirling Albion FC Stirling
Matchday 5 Tabasalu U17 JK Tabasalu U17 8:00 AM Levadia Tallinn U17 Levadia U17
  Harju JK U17 Harju JK Laagri U17 11:00 AM FA Tartu Kalev U17 Tartu Kalev U17
  Paide U17 Paide Linnameeskond U17 11:00 AM Tallinn JK Legion U17 TJK Legion U17
  Tammeka U17 Jalgpallikool Tammeka U17 11:00 AM Ida- ja Lääne Virumaa U17 Ida/Lääne U17
  FC Flora U17 FC Flora Tallinn U17 3:00 PM FC Nomme United U17 FC Nomme U17
Matchday 10 Nomme United FC Nomme United 10:00 AM Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 10:00 AM FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
  Kalju FC U21 Kalju FC U21 10:00 AM Keila JK Keila JK
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 10:00 AM Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  Paide U21 Paide Linnameeskond U21 10:00 AM JK Tabasalu JK Tabasalu
Matchday 11 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 6:00 PM University College Dublin UCD
  Longford Town Longford Town FC 6:30 PM Drogheda United FC Drogheda United
Matchday 8 BG Pathum Utd. BG Pathum United 10:45 AM Rayong FC Rayong FC
  Port FC Port FC 11:00 AM SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Sukhothai FC Sukhothai FC 12:00 PM Police Tero FC Police Tero FC
  Suphanburi FC Suphanburi FC 1:00 PM Trat FC Trat FC
Matchday 9 Tanjong Pagar Tanjong Pagar United 12:30 PM Brunei DPMM FC DPMM FC
Matchday 36 Virtus Entella Virtus Entella 10:00 PM AC Perugia Calcio Perugia
  Chievo Verona Chievo Verona 10:00 PM AS Cittadella Cittadella
  Trapani Trapani Calcio 10:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
  AS Livorno AS Livorno 10:00 PM FC Crotone Crotone
  Cosenza Cosenza Calcio 10:00 PM AC Pisa 1909 AC Pisa
  Salernitana US Salernitana 1919 10:00 PM FC Empoli FC Empoli
  Ascoli Ascoli Calcio 10:00 PM Pordenone Calcio Pordenone
  Venezia Venezia FC 10:00 PM SS Juve Stabia Juve Stabia
  Cremonese US Cremonese 10:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Frosinone Frosinone Calcio 10:00 PM Benevento Calcio Benevento
Matchday 32 Santa Clara CD Santa Clara 2:30 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  Marítimo CS Marítimo 2:30 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Benfica SL Benfica 5:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  FC Porto FC Porto 7:30 PM Sporting CP Sporting CP
Matchday 36 Partick Thistle Partick Thistle FC 2:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Arbroath Arbroath FC 2:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dundee United Dundee United FC 2:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC 2:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
Matchday 34 Menemen Spor Menemen Spor 10:00 PM Altinordu FK Altinordu
  Karagümrük Fatih Karagümrük 10:00 PM Adanaspor Adanaspor
  Giresunspor Giresunspor 10:00 PM Altay SK Altay SK
  Akhisarspor Akhisarspor 10:00 PM Keciörengücü Keciörengücü
  Eskisehirspor Eskisehirspor 10:00 PM Boluspor Boluspor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 10:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 10:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 10:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
  Hatayspor Hatayspor 10:00 PM Bursaspor Bursaspor
Matchday 26 Balkany Zoria Balkany Zoria 10:00 PM MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv
  Kremin Kremin Kremenchuk 10:00 PM Obolon-Brovar Kyiv Obolon-Brovar
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 10:00 PM PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
  FK Inhulets FK Inhulets Petrove 10:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
  Ahrobiznes V. Ahrobiznes Volochysk 10:00 PM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Rukh Lviv Rukh Lviv 10:00 PM Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
  MFK Metalurh MFK Metalurh Zaporizhyaa 10:00 PM Avanhard Kramatorsk Avanhard K.
  Cherkashchyna Cherkashchyna 10:00 PM FK Minaj FK Minaj
Matchday 6 Vålerenga Vålerenga Fotball 4:00 PM Aalesunds FK Aalesund
  Strømsgodset Strømsgodset IF 6:00 PM Rosenborg BK Rosenborg BK
Matchday 5 Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 1:30 PM Ranheim IL Ranheim IL
  Sogndal IL Sogndal IL 4:00 PM Grorud IL Grorud IL
  FK Jerv FK Jerv 4:00 PM Asane Fotball Asane Fotball
  Øygarden FK Øygarden FK 4:00 PM Strømmen IF Strømmen IF
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 4:00 PM Hamarkameratene HamKam
  Kongsvinger Kongsvinger IL 4:00 PM Raufoss IL Raufoss IL
  Sandnes Ulf Sandnes Ulf 4:00 PM Stjördals Blink IL Stjördals B.
  Tromsø IL Tromsø IL 5:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
Matchday 3 VPS Vaasan Palloseura 3:00 PM AC Oulu AC Oulu
  MuSa Musan Salama 3:00 PM FC KTP FC KTP
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 3:00 PM IF Gnistan IF Gnistan
  AC Kajaani AC Kajaani 3:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
  SJK II SJK Seinäjoki II 3:00 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 30 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 10:00 PM Radomiak Radom Radomiak
  Warta Poznan Warta Poznan 10:00 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 10:00 PM GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Miedz Legnica Miedz Legnica 10:00 PM GKS Tychy GKS Tychy
  Stal Mielec Stal Mielec 10:00 PM Odra Opole Odra Opole
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 10:00 PM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 10:00 PM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 10:00 PM GKS Belchatow GKS Belchatow
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 10:00 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
Matchday 27 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz 10:00 PM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 10:00 PM Legia Warsaw II Legia II
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 10:00 PM RKS Radomsko RKS Radomsko
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 10:00 PM Huragan Morag Huragan Morag
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 10:00 PM Bron Radom Bron Radom
  KS Wasilków KS Wasilków 10:00 PM Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 10:00 PM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  C. Elblag Concordia Elblag 10:00 PM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 10:00 PM Ursus Warszawa Ursus Warszawa
Matchday 26 Górnik Konin Górnik Konin 10:00 PM KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Chemik Police Chemik Police 10:00 PM Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 10:00 PM Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Unia Janikowo Unia Janikowo 10:00 PM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 10:00 PM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Swit Szczecin Swit Szczecin 10:00 PM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 10:00 PM Pogon Szczecin II Pogon II
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 10:00 PM KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 10:00 PM Nielba Wagrowiec Nielba
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 3:00 PM Rekord Bielsko-Biala Bielsko-Biala
  M. Legnica II Miedz Legnica II 3:00 PM Ruch Chorzow Ruch Chorzow
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 3:00 PM Foto-Higiena Gac Foto-Higiena
  Gwarek T.G. Gwarek Tarnowskie Góry 3:00 PM LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 3:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 3:00 PM Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek P.S.
  Ruch Zd. Ruch Zdzieszowice 3:00 PM Polonia Bytom Polonia Bytom
  Gornik II Gornik Zabrze II 3:00 PM Zaglebie Lubin II Lubin II
  Stal Brzeg Stal Brzeg 3:00 PM Lechia Zielona Góra Zielona Gora
Matchday 27 KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 10:00 PM Korona Kielce II Korona Kielce II
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 10:00 AM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 3:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
  NKP Podhale Podhale Nowy Targ 3:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Motor Lublin Motor Lublin 4:00 PM Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
Matchday 6 AIK AIK 1:00 PM Kalmar FF Kalmar FF
  Falkenberg Falkenbergs FF 1:00 PM IF Elfsborg Elfsborg
Matchday 5 Degerfors Degerfors IF 11:00 AM Norrby IF Norrby
  Örgryte Örgryte IS 1:00 PM Västerås SK Västerås SK
  Halmstad Halmstads BK 3:30 PM Jönköpings Södra IF Jönköping
  Brage IK Brage 3:30 PM Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 2 Boro U18 Middlesbrough FC U18 11:30 AM Everton FC U18 Everton U18
Matchday 10 Arsenal U18 Arsenal FC U18 10:00 AM Swansea City U18 Swansea U18
Matchday 16 Blackburn U18 Blackburn Rovers U18 11:30 AM Newcastle United U18 Newcastle U18
Matchday 6 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 10:00 PM Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 10:00 PM FC Ashdod FC Ashdod
  H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 10:00 PM Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 10:00 PM Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
Matchday 7 Maccabi Haifa Maccabi Haifa 10:00 PM Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
  M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 10:00 PM Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 10:00 PM Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 30 Garbarnia Garbarnia Krakow 10:00 PM Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 10:00 PM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Legionovia Legionovia Legionowo 10:00 PM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 10:00 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 10:00 PM Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Elana Torun Elana Torun 10:00 PM GKS Katowice GKS Katowice
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 10:00 PM Blekitni Stargard Blekitni
  Lech Poznan II Lech Poznan II 10:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  Gornik Leczna Gornik Leczna 10:00 PM Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Matchday 4 York9 FC York9 FC 11:00 PM FC Edmonton FC Edmonton
  Forge FC Forge FC 5:00 PM HFX Wanderers FC HFX Wanderers
  Valour FC Valour FC 7:00 PM Atlético Ottawa Atl. Ottawa
  Cavalry FC Cavalry FC 9:00 PM Pacific FC Pacific FC
Matchday 25 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:00 PM SV Ried II SV Ried II
  Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 3:00 PM ATSV Stadl-Paura Stadl-Paura
  Sturm Graz II SK Sturm Graz II 3:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 3:00 PM SC Weiz SC Weiz
  Deutschlandsbg. Deutschlandsberger SC 3:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
  Gurten Union Gurten 3:00 PM USV St. Anna/Aigen St. Anna/Aigen
Matchday 31 VfB Eichstätt VfB Eichstätt 12:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth 12:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 12:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  FC Augsburg II FC Augsburg II 12:00 PM SV Schalding-Heining SV Schalding
  FV Illertissen FV Illertissen 12:00 PM SV Heimstetten SV Heimstetten
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 12:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
Matchday 32 Hamburger SV II Hamburger SV II 11:00 AM SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
  VfB Lübeck VfB Lübeck 12:00 PM TSV Havelse TSV Havelse
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 12:00 PM SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen
  Heider SV Heider SV 12:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 4:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 12:00 PM FSV Frankfurt FSV Frankfurt
  K. Offenbach Kickers Offenbach 12:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 12:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 12:00 PM TSG 1899 Hoffenheim II Hoffenheim II
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 12:00 PM FC-Astoria Walldorf FCA Walldorf
 
VfR Aalen VfR Aalen 12:00 PM FC Gießen FC Gießen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 12:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
  Bahlinger SC Bahlinger SC 12:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 36 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 12:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 12:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
  RW Essen Rot-Weiss Essen 12:00 PM Wuppertaler SV Wuppertaler SV
  SC Verl SC Verl 12:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 12:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 12:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 12:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  Bonner SC Bonner SC 12:00 PM SV Rödinghausen SV Rödinghausen
Matchday 27 SC Cham SC Cham 2:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  SC Brühl SG SC Brühl SG 2:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Bavois FC Bavois 2:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  FC Basel U21 FC Basel 1893 U21 2:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 3:00 PM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 3:00 PM FC Zürich U21 FC Zürich U21
Matchday 7 Wolfurt FC Wolfurt 10:00 PM Schwarz-Weiß Bregenz Bregenz
  Rankweil Rot-Weiß Rankweil 10:00 PM SC Austria Lustenau II A. Lustenau II
  Langenegg FC Langenegg 10:00 PM SC Rheindorf Altach Juniors Altach Juniors
  Lauterach FC Lauterach 10:00 PM SC Röthis Röthis
Matchday 9 Grödig SV Grödig 10:00 PM SV Kuchl Kuchl
  Wals-Grünau SV Wals-Grünau 10:00 PM SK Bischofshofen Bischofshofen
  Seekirchen SV Seekirchen 10:00 PM USK Anif USK Anif
  St. Johann TSV St. Johann 10:00 PM SV Austria Salzburg A. Salzburg
Matchday 23 Martigny-Sports FC Martigny-Sports 2:30 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  Meyrin FC Meyrin FC 3:00 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
  Azzurri LS FC Azzurri LS 90 3:00 PM Lancy FC Lancy FC
  Vevey United FC Vevey United 3:30 PM CS Chênois CS Chênois
  Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 3:30 PM FC Bulle FC Bulle
  Luzern U21 FC Luzern U21 2:00 PM SC Goldau SC Goldau
  FC Schötz FC Schötz 2:00 PM FC Solothurn FC Solothurn
  FC Wohlen FC Wohlen 2:00 PM FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  FC Baden FC Baden 2:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  SC Buochs SC Buochs 3:00 PM SV Muttenz SV Muttenz
  SR Delémont SR Delémont 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Linth 04 FC Linth 04 2:00 PM FC Dietikon FC Dietikon
  Eschen-Mauren USV Eschen-Mauren 2:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Gossau FC Gossau 2:00 PM FC Winterthur U21 Winterthur U21
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 2:00 PM FC Balzers FC Balzers
  FC Paradiso FC Paradiso 2:00 PM FC Thalwil FC Thalwil
  SV Höngg SV Höngg 2:00 PM FC Tuggen FC Tuggen
Matchday 32 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 12:00 PM SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
Matchday 30 FV Ravensburg FV Ravensburg 12:00 PM 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  TSV Ilshofen TSV Ilshofen 12:00 PM SGV Freiberg SGV Freiberg
  SSV Reutlingen SSV Reutlingen 05 12:00 PM 1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim
  Stuttgart II VfB Stuttgart II 1:30 PM SV Sandhausen II Sandhausen II
  SV Linx SV Linx 1:30 PM FSV 08 Bissingen FSV Bissingen
  Neckarsulmer SU Neckarsulmer Sport-Union 1:30 PM Freiburger FC Freiburger FC
  SV Oberachern SV Oberachern 1:30 PM FC Nöttingen FC Nöttingen
Matchday 22 SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 1:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 31 Seligenporten SV Seligenporten 12:00 PM ASV Cham ASV Cham
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 12:00 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  Würzburger FV Würzburger FV 1:00 PM ATSV Erlangen ATSV Erlangen
  DJK Vilzing DJK Vilzing 1:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 1:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  TSV Karlburg TSV Karlburg 2:00 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Eltersdorf SC Eltersdorf 2:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  TSV Landsberg TSV Landsberg 12:00 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  FC Ismaning FC Ismaning 12:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  SV Pullach SV Pullach 1:00 PM FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 1:00 PM FC Ingolstadt 04 II Ingolstadt II
  TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 1:30 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 1:30 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 1:30 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 2:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  SV Straelen SV Straelen 2:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
Matchday 30 FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 1:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:30 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 1:30 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 1:30 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 1:30 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  FV Engers 07 FV Engers 07 1:30 PM FC Karbach FC Karbach
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 1:30 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 1:30 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
Matchday 26 H. Rostock II FC Hansa Rostock II 12:00 PM Brandenburger SC Süd Brandenburg. SC
  FC Strausberg FC Strausberg 12:00 PM Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
  VFC Plauen VFC Plauen 12:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  VfL Halle 96 VfL Halle 1896 1:00 PM VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
Matchday 28 Husumer SV Husumer SV 12:00 PM Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
  TSB Flensburg TSB Flensburg 12:00 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
  Eutin 08 Eutin 08 12:00 PM Eckernförder SV Eckernförder SV
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 12:00 PM VfB Lübeck II VfB Lübeck II
  PSV Neumünster PSV Union Neumünster 12:00 PM SV Frisia 03 Risum-Lindholm SV Frisia 03
  Oldenburger SV Oldenburger SV 1:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 32 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 2:00 PM MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 2:00 PM FT Braunschweig FT Braunschweig
Matchday 27 Puchov MSK Puchov 3:00 PM FC Kosice FC Kosice
  Bardejov NFL Partizan Bardejov 3:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  Dubnica FK Dubnica nad Vahom 3:00 PM MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
Matchday 13 FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 12:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
Matchday 14 Vitesse U19 Vitesse Arnhem U19 10:00 AM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 10:00 AM Almere City FC U19 Almere City U19
  ADO U19 ADO Den Haag U19 10:00 AM Sparta Rotterdam U19 Sparta U19
  Emmen U19 FC Emmen U19 10:00 AM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 10:00 AM PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19
Matchday 13 FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 12:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Feyenoord U17 Feyenoord U17 12:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 12:30 PM Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 12:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
Matchday 25 W. Bremen U19 SV Werder Bremen U19 10:00 PM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  Magdeburg U19 1.FC Magdeburg U19 10:00 PM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 10:00 PM Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 10:00 PM 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
  Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 10:00 PM Dynamo Dresden U19 D. Dresden U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 10:00 PM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
  St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 10:00 PM RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 10:00 PM Wuppertaler SV U19 Wuppertal U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 10:00 PM MSV Duisburg U19 Duisburg U19
  Pr. Münster U19 Preußen Münster U19 10:00 PM VfL Bochum U19 VfL Bochum U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 10:00 PM Arminia Bielefeld U19 Bielefeld U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 10:00 PM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  Leverkusen U19 Bayer 04 Leverkusen U19 10:00 PM Borussia Mönchengladbach U19 M'gladbach U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 9:00 AM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 11:00 AM SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
  K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 11:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U19 Hoffenheim U19
  K. Offenb. U19 Kickers Offenbach U19 11:00 AM SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  Frankfurt U19