For using this site, please activate JavaScript.

Matches Jul 18, 2020

Matchday 34 Hellas Verona Hellas Verona 3:15 PM Atalanta BC Atalanta
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 5:30 PM US Sassuolo Sassuolo
 
AC Milan AC Milan 7:45 PM Bologna FC 1909 Bologna
Matchday 33
Trabzonspor Trabzonspor 10:00 PM Konyaspor Konyaspor
 
Besiktas Besiktas JK 10:00 PM Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Galatasaray Galatasaray SK 10:00 PM Göztepe Göztepe
  Gaziantep FK Gaziantep FK 10:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 10:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 10:00 PM Kayserispor Kayserispor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 10:00 PM Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
 
Sivasspor Sivasspor 10:00 PM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Alanyaspor Alanyaspor 10:00 PM Denizlispor Denizlispor
Matchday 16 KuPS Kuopion Palloseura 2:00 PM FC Lahti FC Lahti
  HJK Helsinki HJK Helsinki 2:00 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 21 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 8:00 PM Atlanta United FC Atlanta United
  Toronto FC Toronto FC 11:00 PM Seattle Sounders FC Sounders FC
  Philadelphia Philadelphia Union 11:30 PM New England Revolution Revolution
Matchday 25 Albirex Niigata Albirex Niigata 9:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 9:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 9:00 AM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 9:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 9:30 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 10:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 10:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 10:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
  Ehime FC Ehime FC 10:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 18 Fujieda MYFC Fujieda MYFC 8:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  FC Gifu FC Gifu 9:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 10:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
Matchday 1 Honda Lock Honda Lock 6:00 AM FC Osaka FC Osaka
  Honda FC Honda FC 9:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Iwaki FC Iwaki FC 9:00 AM Nara Club Nara Club
Matchday 7 KA Akureyri KA Akureyri 4:00 PM ÍF Grótta Grótta
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 4:00 PM FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
Matchday 6 Thór Thór Akureyri 2:00 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
  Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 2:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
  Leiknir Leiknir Reykjavík 4:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
Matchday 10 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 10:00 AM FK Riteriai Riteriai
Matchday 9 Gimpo Citizen Gimpo Citizen 8:00 AM Jeonju Citizen Jeonju Citizen
  Cheongju FC Cheongju FC 8:00 AM Hwaseong FC Hwaseong FC
  Chuncheon FC Chuncheon FC 8:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 8:00 AM Gyeongju Citizen Gyeongju Citi.
  Changwon FC Changwon FC 10:00 AM Yangju Citizen Yangju Citizen
  Mokpo City Mokpo City 10:00 AM Gangneung City Gangneung City
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 10:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
  Gimhae FC Gimhae FC 10:00 AM Cheonan City Cheonan City
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang 6:00 AM Pocheon Citizen Pocheon Citizen
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 7:00 AM Paju Citizen Paju Citizen
  Chungju Citizen Chungju Citizen 7:00 AM Icheon Citizen Icheon Citizen
  Yeoju Citizen Yeoju Citizen 7:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Jinju Citizen Jinju Citizen 9:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 9:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
Matchday 12 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 10:00 PM Gangwon FC Gangwon FC
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 10:00 PM Seongnam FC Seongnam FC
  Incheon Utd. Incheon United 10:00 PM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
Matchday 11 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 9:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Seoul E-Land Seoul E-Land 10:00 AM Jeju United Jeju Utd.
Semi-Finals Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 10:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 13 Kalev Kalev Tallinn 10:00 AM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  FCI Levadia FCI Levadia 1:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
  JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 4:00 PM JK Trans Narva JK Trans Narva
Matchday 21 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 6:00 PM Athlone Town AFC Athlone Town
  Longford Town Longford Town FC 6:30 PM Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 18 Sagaing Utd. Sagaing United 10:00 PM Chin United Chin Utd.
  FC ISPE FC ISPE 10:00 PM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Yangon Utd. Yangon United FC 10:00 PM Magwe FC Magwe FC
Matchday 19 Rayong FC Rayong FC 10:45 AM Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 12:00 PM Suphanburi FC Suphanburi FC
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 12:00 PM Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Bangkok Utd. True Bangkok United 1:00 PM Ratchaburi Mitr Phol FC Ratchaburi FC
Matchday 34 Pendikspor Pendikspor 10:00 PM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 10:00 PM Samsunspor Samsunspor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 10:00 PM Hacettepe Spor Hacettepe
  BAK FK Baskent Akademi FK 10:00 PM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Amed SK Amed SK 10:00 PM Inegölspor Inegölspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 10:00 PM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Gümüshanespor Gümüshanespor 10:00 PM Sariyer Sariyer
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 10:00 PM Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Usak Spor AS Usak Spor AS 10:00 PM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Eyüpspor Eyüpspor 10:00 PM Tuzlaspor Tuzlaspor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 10:00 PM Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
  Ankara Demir Ankara Demirspor 10:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 10:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 10:00 PM Bandirmaspor Bandirmaspor
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 10:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 10:00 PM Elazigspor Elazigspor
  Van Spor FK Van Spor FK 10:00 PM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 33 Rio Ave FC Rio Ave FC 6:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Famalicão FC Famalicão 8:15 PM Boavista Porto FC Boavista
  Istanbulspor Istanbulspor 10:00 PM Osmanlispor FK Osmanlispor
  Altay SK Altay SK 10:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Adanaspor Adanaspor 10:00 PM Hatayspor Hatayspor
  Keciörengücü Keciörengücü 10:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Ümraniyespor Ümraniyespor 10:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Altinordu Altinordu FK 10:00 PM Giresunspor Giresunspor
  Balikesirspor Balikesirspor 10:00 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
  Bursaspor Bursaspor 10:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
  Boluspor Boluspor 10:00 PM Akhisarspor Akhisarspor
Matchday 15 Ekenäs IF Ekenäs IF 2:00 PM Musan Salama MuSa
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:00 PM FF Jaro FF Jaro
  MYPA Myllykosken Pallo -47 2:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 33 GKS Belchatow GKS Belchatow 10:00 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 10:00 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 10:00 PM GKS Tychy GKS Tychy
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 10:00 PM Warta Poznan Warta Poznan
  Odra Opole Odra Opole 10:00 PM Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 10:00 PM Stal Mielec Stal Mielec
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 10:00 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 10:00 PM Wigry Suwalki Wigry Suwalki
  Radomiak Radomiak Radom 10:00 PM Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 34 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 10:00 PM Catalcaspor Catalcaspor
  Kizilcabölük Kizilcabölükspor 10:00 PM Yomra Spor Yomra Spor
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 10:00 PM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 10:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 10:00 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Silivrispor Silivrispor 10:00 PM Cankaya FK Cankaya FK
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 10:00 PM Erzin Spor Erzin Spor
  Turgutluspor Turgutluspor 10:00 PM 1877 Alemdag Spor 1877 Alemdag
  Elazig Bld FK Elazig Belediye Spor FK 10:00 PM Kocaelispor Kocaelispor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 10:00 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Cizre Spor Cizre Spor 10:00 PM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Ofspor Ofspor 10:00 PM Karsiyaka Karsiyaka
  Fethiyespor Fethiyespor 10:00 PM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Bld Derince Belediye Derince Spor 10:00 PM Erbaaspor Erbaaspor
  Payasspor Payasspor 10:00 PM Esenler Erokspor Erokspor
  Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 10:00 PM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Gölcükspor Gölcükspor 10:00 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 10:00 PM Batman Petrolspor Batman Petrol
  Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 10:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 10:00 PM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Modafen Modafen 10:00 PM Somaspor Somaspor
  Muglaspor Muglaspor 10:00 PM 1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Bld
  M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 10:00 PM Altindag Belediye Spor Altindag Bld
Matchday 12 Nurmijärvi Nurmijärven Jalkapalloseura 3:00 PM FC Honka II FC Honka II
Matchday 10 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 10:00 AM VIETTEL FC VIETTEL FC
  S.H.B. Da Nang S.H.B. Da Nang FC 10:00 AM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
  B.Binh Duong FC BECAMEX Binh Duong FC 10:00 AM Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
  Sai Gon FC Sai Gon FC 12:00 PM DUOC NAM HA Nam Dinh FC D.N.H. Nam Dinh
Matchday 31 FC Drita FC Drita Gjilan 3:00 PM SC Gjilani SC Gjilani
Matchday 15 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 10:00 PM HB Tórshavn HB Tórshavn
  B36 Tórshavn B36 Tórshavn 10:00 PM Víkingur Göta Víkingur Göta
  ÍF Fuglafjördur ÍF Fuglafjördur 10:00 PM TB Tvöroyri TB Tvöroyri

Select date

Player birthdays

Coach birthdays