For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 11:22:57 AM
Group Stage Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 5:55 PM Manchester City Man City
Group Stage Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 5:55 PM Atalanta BC Atalanta
Group Stage Club Brugge Club Brugge KV 8:00 PM Real Madrid Real Madrid
Group Stage Paris SG Paris Saint-Germain 8:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 8:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 8:00 PM Red Star Belgrade Red Star
Group Stage
Atlético Madrid Atlético Madrid 8:00 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 8:00 PM Juventus FC Juventus
60' Shakhtar D. Shakhtar Donetsk UEFA U19 0:2 Atalanta Primavera Atalanta U19
Line-ups Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb UEFA U19 12:00 PM Manchester City UEFA U19 Man City
Group Stage Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen UEFA U19 1:00 PM Juventus FC UEFA U19 Juventus FC
Group Stage Club Brugge Club Brugge UEFA U19 1:00 PM Real Madrid UEFA U19 Madrid UEFA U19
Group Stage Paris Paris Saint-Germain UEFA U19 2:00 PM Galatasaray SK UEFA U19 Galatasaray
Group Stage Atlético Madrid Atlético Madrid UEFA U19 3:00 PM Lokomotiv Moscow UEFA U19 Loko Moscow
Group Stage FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 3:00 PM Tottenham Hotspur UEFA U19 Tottenham
Group Stage Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus UEFA U19 3:00 PM Red Star Belgrade UEFA U19 Red Star
Matchday 11 ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 1:00 PM CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
Matchday 7 Harras Hodoud Harras El Hodoud 3:00 PM FC Masr FC Masr
Matchday 7 Ismaily Ismaily SC 3:00 PM Masr El Makasa El Makasa
Matchday 7 Wadi Degla Wadi Degla FC 5:30 PM El Ahly Cairo El Ahly
Matchday 21 Wigan Wigan Athletic 7:45 PM West Bromwich Albion West Brom
Matchday 21
Swansea Swansea City 7:45 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 21 Brentford Brentford FC 7:45 PM Cardiff City Cardiff
Matchday 21 Birmingham Birmingham City 7:45 PM Queens Park Rangers QPR
Matchday 21 Derby Derby County 7:45 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 21 Barnsley FC Barnsley FC 7:45 PM Reading FC Reading
Matchday 16 Juventus U23 Juventus U23 2:00 PM AC Gozzano Gozzano
Matchday 15 Pontedera US Città di Pontedera 5:30 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
final Lillestrøm SK Lillestrøm SK 6:00 PM IK Start Start
45' South Korea South Korea 1:0 HZ Hong Kong Hong Kong
Matchday 32 Persela Persela Lamongan 1:0 PSS Sleman PSS Sleman
37' Borneo FC Borneo FC 0:0 Persib Bandung Persib Bandung
Line-ups Barito Putera PS Barito Putera 11:30 AM PSM Makassar PSM Makassar
Matchday 14 Golden Arrows Lamontville Golden Arrows 6:30 PM Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
Matchday 14 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 6:30 PM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
Line-ups Mohun Bagan Mohun Bagan AC 11:30 AM TRAU FC TRAU FC
Matchday 8 Odisha Odisha FC 2:00 PM Hyderabad FC Hyderabad